Smog a pielęgnacja skóry

Jaki krem warto zastosować?

Zanieczyszczenie powietrza ma nie tylko negatywny wpływ na zdrowie, ale także na kondycję skóry. Badania jednoznacznie stwierdzają – przez smog skóra starzeje się znacznie szybciej.

Pielęgnacja.

Warto zadbać o kompleksową pielęgnację i odpowiednio ochronić skórę przed uszkodzeniami, które mogą spowodować toksyny znajdujące się w powietrzu. Do codziennej pielęgnacji najlepiej używać kremów z antyoksydantami, linią szczególnie polecaną przez kosmetologów jest Sesderma Resveraderm.

Linia kosmetyków Sesderma RESVERADERM.


Linia kosmetyków Sesderma RESVERADERM została opracowana na bazie silnych antyoksydantów: resweratrol, retinol, koenzym Q-10 oraz witaminy C i E. Krem i serum to kompleksowa kuracja, która w ciągu dnia chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi takimi jak: zanieczyszczenia i promieniowanie słoneczne, a w nocy skutecznie regeneruje skórę oraz niweluje oznaki zmęczenia oraz stresu. Połączenie nowej generacji

antyoksydantów i nanotechnologii umożliwia przenoszenia składników aktywnych zamkniętych w nanosomach do głębszych warstw skóry, co daje natychmiastowe i widoczne efekty. Sesderma Resveraderm został także wzbogacony o witaminę C i E, co w połączeniu z silnymi antyoksydantami zapewnia wysoce skuteczną profilaktykę w starzeniu się skóry oraz ochronę komórkowego DNA.

Resweratrol.

Resweratrol to związek fenolowy występujący w winogronach, a głównie w ich skórce. Jest to silny przeciwutleniacz hamujący powstawanie wolnych rodników, tym samym zapobiegając przedwczesnemu starzeniu się. Retinol to naturalna substancja, witamina A w czystej postaci, której głównym zadaniem jest stymulacja odnowy komórkowej oraz poprawa struktury skóry. Retinol nadaje skórze blasku, skutecznie redukuje przebarwieni oraz regeneruje skórę po uszkodzeniach spowodowanych nadmierną ekspozycją na słońce.

Comments are closed.