Smog a pielęgnacja skóry

Jaki krem warto zastosować?

Zanieczyszczenie powietrza ma nie tylko negatywny wpływ na zdrowie, ale także na kondycję skóry. Badania jednoznacznie stwierdzają – przez smog skóra starzeje się znacznie szybciej.

Pielęgnacja.

Warto zadbać o kompleksową pielęgnację i odpowiednio ochronić skórę przed uszkodzeniami, które mogą spowodować toksyny znajdujące się w powietrzu. Do codziennej pielęgnacji najlepiej używać kremów z antyoksydantami, linią szczególnie polecaną przez kosmetologów jest Sesderma Resveraderm.

Linia kosmetyków Sesderma RESVERADERM.


Linia kosmetyków Sesderma RESVERADERM została opracowana na bazie silnych antyoksydantów: resweratrol, retinol, koenzym Q-10 oraz witaminy C i E. Krem i serum to kompleksowa kuracja, która w ciągu dnia chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi takimi jak: zanieczyszczenia i promieniowanie słoneczne, a w nocy skutecznie regeneruje skórę oraz niweluje oznaki zmęczenia oraz stresu. Połączenie nowej generacji

antyoksydantów i nanotechnologii umożliwia przenoszenia składników aktywnych zamkniętych w nanosomach do głębszych warstw skóry, co daje natychmiastowe i widoczne efekty. Sesderma Resveraderm został także wzbogacony o witaminę C i E, co w połączeniu z silnymi antyoksydantami zapewnia wysoce skuteczną profilaktykę w starzeniu się skóry oraz ochronę komórkowego DNA.

Resweratrol.

Resweratrol to związek fenolowy występujący w winogronach, a głównie w ich skórce. Jest to silny przeciwutleniacz hamujący powstawanie wolnych rodników, tym samym zapobiegając przedwczesnemu starzeniu się. Retinol to naturalna substancja, witamina A w czystej postaci, której głównym zadaniem jest stymulacja odnowy komórkowej oraz poprawa struktury skóry. Retinol nadaje skórze blasku, skutecznie redukuje przebarwieni oraz regeneruje skórę po uszkodzeniach spowodowanych nadmierną ekspozycją na słońce.

7 628 replies on “Smog a pielęgnacja skóry