Sesderma fakty bez mitów

Firma Sesderma zagościła na polskim rynku 6 lat temu. Mimo, że w Hiszpani powstała już 25 lat temu. Od tamtego czasu buduje pozytywne opinie, to my mamy możliwość cieszyć się jej dostępnością od stosunkowo krótkiego czasu.

Różne opinie na temat Sesdermy w przeważającej większąści są pozytywne. Klienci tej marki często wracają do swoich sprawdzonych produktów, niejednokrotnie polecając je również bliskim i znajomym.

Sesderma C-VIT

Najsłynniejsza linia marki Sesderma to oczywiście C-VIT. Skuteczność witaminy C w walce z wolnymi rodnikami udowodniona w niejednym badaniu naukowym. Antyoksydacyjne wartości pozytywnie wpływają na odmłodzenie skóry, a efekty widoczne są gołym okiem już po pierwszych kilkunastu dniach.

Znowu mogą pojawić się opinie o nieprawdziwości tego zapisu, ale musimy pamiętać, że są różni ludzie, rożne rodzaje skóry i różne podejścia do życia. My sami widzimy mnóstwo pozytywnych reakcji na nasze wpisy na Facebooku, świadczących o pozytywnych opiniach na temat produktów Sesdermy.

Sesderma ACGLICOLIC

Kwas glikolowy to główny składnik w produktach Sesderma ACGLICOLIC. Hasło reklamowe „Pochwal się nową skórą” intryguje i zachęca do sprawdzenia – wygładza zmarszczki i linie mimicze, reguluje produkcję sebum i usuwa zrogowaciałe komórki. Sesderma szczyci się tym, że w produkcji linii Acglicolic stosowana jest nanotechnologia – stąd opinia nowoczesnej firmy korzystającej ze zdobyczy nauki.

sesderma acglicolic

Comments are closed.