Purles opinie, forum, recenzje i co jeszcze

Marka Purles na dobre zagościła na polskim rynku. Lubiana, wybierana i często ponownie wybierana (klientki wracają do niej). Ale co właściwie wybrać, od czego zacząć, żeby sprawdzić i się nie rozczarować. Poniżej przedstawiamy listę bestsellerów, typowe must-have od Purlesa.

Purles 104 krem ryżowy
Purles 104 Krem Ryżowy Advanced Rice Cream 50 ml

Listę otwiera zdecydowany faworyt popularności, czyli Krem ryżowy 104. Zawdzięcza ja swojemu składowi i właściwościom. Jako doskonały przeciwutleniacz odmładza skórę dojrzałą, pozytywnie przyczynia się do nawilżenia i zapobiega dalszemu odwadnianiu. Spróbuj jeśli chcesz walczyć z przebarwieniami, rozświetli i zrewitalizuje twoją skórę.

W serii ryżowej znajdziemy jeszcze:

Purles 143 serum z witaminą C
Purles 143 DNA Serum VitC Perfector 30ml

Na naszej liście nie może zabraknąć Serum z witaminą C – każdy musi je mieć, każdy musi je mieć, każdemu jest potrzebne i każdemu się przyda:

  • zwalcza wolne rodniki,
  • poprawia koloryt,
  • odżywia skórę,
  • pobudza mikrocyrkulację
  • redukuje drobne zmarszczki
  • nawilżenie zapewnia kwas hialuronowy
Purles 108 krem bogini
Purles 108 Krem Bogini Goddess Cream 50 ml

Ekskluzywny krem o delikatnej konsystencji, wyrafinowanym zapachu, przeznaczony dla skóry dojrzałej. Zapewnia spektakularne efekty w dążeniu do zachowania młodego wyglądu. W składzie kawior, złoto, kwas hialuronowy, masa perłowa- gwarantują skuteczne działanie i efekty już po kilku użyciach.,

Purles 149 Hydrożelowe Płatki pod oczy
Purles 149 Peptydowe Hydrożelowe Płatki pod Oczy

Te płatki to doskonały produkt dla twoich zmęczonych oczu, na których widać negatywne działanie stresu. Sprawdziliśmy, zaraz po użyciu i położeniu czujemy jakby lekkie ochłodzenie skóry, robi się delikatniejsza, poprawia sie krążenie krwi, a jej nadmiar odpływa. Produkt musi działać z takim składem: aloes – cudowny składnik, kwas hialuronowy nawilży, gliceryna i algi poprawią ogólny stan skóry. Producent zachęca do częstego stosowania, aby odnieść długotrwały efekt.

Na stronie można odnaleźć wiele zestawów, które pozwolą zaoszczędzić nieco wybierając wymarzone produkty w bardziej dostępnej cenie.