Odżywka zagęszczająca włosy Colway

Otwierasz ten artykuł, bo problem przerzedzonych włosów dotyczy Ciebie? A może właśnie trafiłeś na rozwiązanie. Colway oferuje szampon i odżywkę redukujące to zjawisko.

Na pierwszy rzut oka oba produkty nie różnią się niczym od innych dostępnych na rynku. No może ceną, bo w drogerii kupimy znacznie tańsze produkty, które uznawane są za “dobre. Szampon i odżywka Colway łącznie kosztuje blisko 200 zł.

Colway szampon i odżywka

Przede wszystkim zaczynamy od umycia włosów szamponem. Colway przygotował to dla wszystkich, którzy mają obawę, że każde kolejne mycie i rozczesywanie spowoduje wypadanie kolejnych. Ten szampon wzmacnia wlosy nie tylko w widocznej części, ale działa już na cebulki i gruczoły łojowe. Choć na efekty trzeba poczekać dwa-trzy miesiące, to zrezygnowaliśmy. Dlatego, że szampon opisany jest jako nowatorski i naturalny. Zawiera diosminę, która wpłynie na lepsze ukrwienie włosów. Dzięki temu włosy mają solidną podstawę i mocniej obsadzone są w skórze głowy.

Drugim krokiem jest odżywka. Z ważnych składników zawiera diosminę, tę samą co szampon. Również jej celem jest działanie na cały włos. I tutaj jest różnica, która podkreśla Colway, czyli działania na cały włos, również cebulkę w mieszkach. Przez skurcz i rozkurcz skóry diosmina pozytywnie poprawia ukrwienie. A to wpływa istotnie na nasze włosy.