Obagi nasze propozycje i opinie

Obagi na rynku polskim jest znana głównie z serum z witaminą c o zawartości 20%, bardzo dobrego kremu przeciwsłonecznego, a także kremów nawilżających poprawiających elastycznej skóry.

Flagowy produkt marki to wspomniane wyżej serum z witaminą C. Bardzo duża zawartość tego składniku serum daje szybko zauważalne efekty w postaci poprawienia kolorytu skóry. Dla porównania marka prowadzi również w tej linii serum 10% oraz 15%. To doskonały produkt do tych, którzy potrzebują szybkiego efektu.

Obagi Serum 20%

Kolejnym produktem, który cieszy również bardzo dobrą opinią jest krem przeciwsłoneczny sun shield. Wydawać by się mogło, że to produkt sezonowy, ale klientki upodobały sobie ten krem jako ochrona skóry przez cały rok. Skład kremu, sposób rozprowadzania i wygoda użycia oraz to, że nie pozostawia śladów na skórze stawiają go w czołówce kremów przeciwsłonecznych dostępnych na polskim rynku.

Obagi Sun Shield Matte Broad Spectrum SPF 50 85g

Krem hydrate jako jeden z najlepszych na rynku dostępnych kremów nawilżających. Podobnie jak inne produkty Obagi ceniony za skuteczne działanie łatwe rozprowadzanie i szybkie wchłanianie. Skład kremu również zwraca uwagę jakością składników.

Obagi Hydrate Facial Moisturizer 48g

W ofercie Obagi znajdują się również produkty linii elastiderm w odpowiedni sposób podające o elastyczność skóry i właściwy owal twarzy. Szczególnie polecany serum pod oczy Eye Complete Complex.

Obagi ELASTIderm Eye Complete Complex Serum 14ml