Nawilżanie po imprezie Sylwestrowej

Witamy Nowy Rok, jak z pewnością się udał. A co teraz! Skóra może być udowodniona, potrzebuje mocnego nawilżenia. Samo sklepienie wodą nie wystarczy.

Pierwsze skojarzenie z nawilżaniem to oczywiście kwas hialuronowy, który wnika do skóry i łączy cząsteczki wody, zatrzymując ją wewnatrz. Wiemy, że wpływa to pozytywnie na napięcie skóry, zmniejsza zmarszci i przyspiesza regenerację.

Sesderma C-VIT Serum + Hidraderm Hyal Krem Zestaw

Jednym z pierwszych pomysłów jakie proponujemy to zestaw Sesdermy. Serum z witaminą C poprawi koloryt skóry, która po intensywnej nocy odżyje. Po wchłonięciu nakładamy drugi produkt jakim jest krem właśnie z kwasem hialuronowym. Ma świetną konsystencję, dobrze się wchłania i ma przyjemny zapach.

Sesderma Zestaw Hidraderm TRX Krem Żel i Retiage Serum Liposomowe

Dla nieco dojrzalszej skóry lub skóry z przebarwieniami polecamy długi zestaw od Sesdermy. To znowu serum na pierwszy krok w naszej kuracji. Tym razem zasili skórę witaminą A, która w naturalny sposób mobilizuje skórę do regeneracji. Do tego krem Hidraderm TRX, nowość, która poza nawilżaniem pozytywnie wpływa na wszelkie niepożądane zabarwienia skóry.

Purles 139 i 140 zestaw

W naszym zestawieniu nie może zabraknąć zestawu od Purles. Jeden z kremów to delikatny krem nawilżający, przynoszący szybką ulgę dla zmęczonej skóry. Drugi to wspomniany wcześniej retinol (witamina A) na noc, by działał, gdy my śpimy.