Na przebarwienia- Be Ceuticals

Powstała w 2012 roku w Szwajcarii firma szybko zdobyła solidną pozycję na rynku kosmeceutyków jako skuteczny w walce z przebarwieniami. Które z produktów są szczególnie warte uwagi.

Przede wszystkim całą linia BE WHITE, w której skład wchodzą produkt pozwalające nam zadbać o skórę “od A do Z”. Mamy tutaj piankę oczyszczajacą:

Be Ceuticals Be White Pianka Oczyszczająca 3% 150 ml

Dzięki piance czyścimy skórę i przygotujemy ja do kolejnych produktów Be Ceuticals. Pianką czyścimy wilgotną skórę przez 1-2 minuty.

Be Ceuticals Be White Peelingujący Żel Oczyszczający 1%

Drugi krok to peeling, który pozwoli nam oczyścić skórę ze starego naskórka. Producent zaleca stosowanie peelingu wieczorem, na wilgotną skórę wcierając przez 1-2 minuty, a następnie zmyć.

Be Ceuticals Be White Esencja Wybielająca na Noc 4% 30 ml

Esencja na noc jest dedykowana dla skóry charakteryzującej się dużą pogmentacją. Stosowana co wieczór daje wyraźne efekty, skutecznie rozświetla skórę.

Przy stosowaniu esencji zaleca się stosowanie kremu z filtrem przeciwsłonecznym na dzień.

Be Ceuticals Be White Emulsja Wybielająca na Dzień 2% 30 ml

Na dzień Be Ceuticals poleca nieco delikatniejsza esencja, uzupełniająca działanie esencji nocnej. Rozświetla i poprawia sprężystość skóry, wydobywa jej wewnętrzny blask. Nasza skóra staje się jedna i gładka.

Be Ceuticals Be White Balsam Do Ciała 2%

Dopełnieniem pielęgnacji skóry z intensywną pigmentacją jest balsam do ciała, który stosujemy wieczorem i pozwalamy działać. Wszystkie produkty po kilku dniach przynoszą pierwsze efekty działania.