Mężczyźni nie potrzebują kremu do twarzy

Kremy do twarzy są dla kobiet. Nawet producenci tak uważają, kierując reklamy właśnie do Pań. Panie są w reklamach, Panie mówią do Pań o problemach z kobiecą skórą. Dlatego panowie nie potrzebują kremów i ich nie używają.

Kosmetyki dla mężczyzn
Fot. Getty images

Ostatnio jednak zauważalny jest inny trend. Pierwotnie nieśmiało, teraz coraz bardziej uchwałę podkradają “kremiki” swoim partnerkom. Ale dlaczego tak się dzieje! Panowie zaczęli zauważać, że ich skóra na twarzy jest jakby głębsza. A ich kobiety mówią im, że jakoś lepiej wygląda. Co się stało!

Panowie zaczęli nawet kupować sami dla siebie kremy. Firmy widząc to zaczęły produkować całe linie dla mężczyzn, aby przyciągnąć panów do siebie.

Sesderma men
Sesderma MEN

Jeśli rozpoczynasz przygodę z kosmetykami, jeśli to twoje pierwsze kroki z czymś więcej niż antyperspirant lub pianka do golenia, zachęcamy do spróbowania produktów twojej partnerki. Może na początku trochę nieśmiało, bo ich zapach jest niejednokrotnie nastawiony na przypodobanie się paniom.

Może się zdarzyć, że jeszcze nie masz od kogo “pożyczyć” to Sesderma ma dla Ciebie kilka produktów z linii MEN. Bardzo dobrze sprawdzą się u panów w każdym wieku.

Pamiętaj, jeśli dotychczas podrapałeś się po skórze twarzy, bo to może było męskie albo skóra “tak chwilowo” Cię zaswędziała, może po prostu masz suchą skórę i potrzebujesz jej nieco pomóc. W takim przypadku na początek posmaruj skórę twarzy kremem z niebieskim wieczkiem albo balsamem do ciała. Mamy świadomość, że to nie brzmi dobrze, mamy świadomość, że nie wszystkim to może pasować, ale pamiętajmy, jakoś trzeba to tych nieprzekonanych panów dotrzeć.

Pamiętajcie panowie:

Po goleniu pamiętaj zawsze o nawilżeniu

GoldDerma.pl