LumiSPA do twarzy – jak użyć

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak prawidłowo korzystać z urządzeń LumiSPA do twarzy i masażu, chcesz skorzystać z wielu zalet tej starożytnej sztuki, jest kilka rzeczy, które powininnaś wiedzieć. Po pierwsze, ważne jest, aby upewnić się, że używasz odpowiedniego typu urządzenia do masażu twarzy. Szczególnie ważne jest, aby sprawdzić, jak działa Lumispa do twarzy, ponieważ jest to jeden z najlepszych rodzajów spa do masażu twarzy. W rzeczywistości jest uważany za tak dobry, że jest używany przez tysiące kobiet i mężczyzn na całym świecie.

Pierwszym krokiem do nauczenia się obsługi Lumispa jest znalezienie wygodnego miejsca do pracy nad mięśniami twarzy. Gdy już znajdziesz się w miejscu, w którym czujesz się komfortowo, możesz zacząć. Najpierw musisz naładować baterię w urządzeniu.

Następnie przygotuj urządzenie do użycia.

Teraz, gdy jesteś gotowa, aby rozpocząć naukę korzystania z urządzenia do masażu twarzy LulmiSPA, zacznij pocierać twarz okrężnymi ruchami. Pamiętaj, aby pocieranie było delikatne i konsekwentne – Twoim celem jest odprężenie obszaru, a nie spowodowanie uszkodzeń. Możesz do tego użyć kciuków i palców. Nie ma znaczenia, jaką metodę wybierzesz, aby uzyskać skuteczne rezultaty.

Po kilku minutach LumiSPA się wyłączy, a Ty powinnaś czuć się lepiej. Dobrze spłucz i osusz obszar przed nałożeniem kremu nawilżającego. Używaj dobrego kremu nawilżającego, aby uniknąć „spienionego” wyglądu skóry.

Następnie nałóż warstwę kremu nawilżającego i delikatnie wmasuj. Masaż należy kontynuować aż do wchłonięcia kremu. Zakończ kolejną warstwą i zrób to samo. Wykonuj tę procedurę tak często, jak to konieczne, do trzech razy dziennie. Po tygodniu lub dwóch powinieneś zauważyć różnicę w okolicy twarzy – skóra powinna być bardziej miękka i elastyczna.

lumispa nuskin
NuSkin LumiSPA

2 replies on “LumiSPA do twarzy – jak użyć

Comments are closed.