Kremy Louis Widmer – uroda ze Szwajcarii

Kremy Louis Widmer dostępne już w Polsce. Sprawdzona jakość prosto ze Szwajcarii.

Od niedawna produkty Louis Widmer są dostępne również w Polsce. Jako pierwszy wprowadził je do oferty sklep internetowy GoldDerma.pl. W ofercie są wszystkie produkty, a również kremy, którymi zajmiemy się poniżej.

Firma Louis Widmer powstała 60 lat temu. Jej kremy mają opinię sprawdzających się z wieloma problemami skóry. Do dzisiaj trzyma się swojej zasady produkcji dermokosmetyków w Szwajcarii, co ma gwarantować najwyższą jakość.

pro-active-cream-light

Louis Widmer PRO-ACTIVE CREAM LIGHT – Krem PIELĘGNACYJNY pro-active na noc 50 ml

Ofertę otwiera PRO-ACTIVE CREAM LIGHT krem pro-active nieperfumowany dla skóry normalnej i mieszanej. Pielęgnacyjny krem na noc, odżywia, nawilża i regeneruje. W postaci lekkiej emulsji zawiera zestaw składników, które stymulują i utrzymują naturalne właściwości przeciwstarzeniowe skóry. Panthenol wspomaga utrzymanie nawilżenia skóry, witamina A reguluje keratynizację skóry i wspomaga ukrwienie komórek. Przeciw szkodliwym wolnym rodnikom w składzie kremu znajduje się witamina E. Syntezę kolagenu wspomaga kwas hialuronowy. Krem najlepiej stosować na głęboko oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy. Jako dopełnienie producent proponuje serum liposomowe, które należy zaprowadzić  na skórę przed kremem.

day_creame

Louis Widmer DAY CREAM krem na dzień

Kolejną pozycją wśród kremy Louis Widmer jest Louis Widmer DAY CREAM krem na dzień. Występujący w dwóch wersjach zapachowych (perfumowany i bezzapachowy) jest doskonały dla skóry suchej. Dba o skórę chroniąc ją przed wczesnym starzeniem się, skutecznie nawilża i wygładza dzięki zawartości masła Shea. Zawarta w kremie witamina e chroni skórę przez wolnymi rodnikami, zaś Panthenol łagodzi jej podrażnienia.

Według informacji od producenta, krem ten jest idealny jako baza pod makijaż, nadaje się do skóry w każdym wieku, intensywnie ją nawilżjąc.

Wszystkie produkty, nie tylko kremy, Louis Widmer dostępne są pod adresem www.GoldDerma.pl/louis_widmer

Comments are closed.