Ostatnio hit sprzedaży, nazywany złotem zarówno w przemyśle spożywczym jak i kosmetycznym. Dlaczego tak jest. Dlaczego jest taki cudowny. Zapraszamy do szybkiej lektury.

Miód Manuka, fot. iStock

Pochodzący z Nowej Zelandii miód zawdzięcza swoje lecznicze właściwości bardzo dużej zawartości MGO (methylglyoxalu), którego jest od 10 do 50 razy więcej niż w znanych nam miodach. Sam miód powstaje dzięki samemu właśnie tylko w Nowej Zelandii krzewowi Manuka.

W naszym artykule chcemy się głównie skupić na dbaniu o cerę i skórę wokół oczu, dlatego poniżej przedstawiamy “cuda”, które możemy mieć na swojej półce z kosmetykami.

BeePure krem pod oczy z miodem Manuka
BeePure Serum z jadem pszczelim, miodem Manuka UMF20+ i 24k złotem

Zaczynamy jak zwykle od serum, które nakładamy na czystą skórę przed kremami. Te powyżej daje nam intensywnie odmładzający “zastrzyk” pozytywnych wartości dla naszej skóry. Jest pszczeli zawarty w serum stwarza warunki dla skóry do regeneracji i odmładzania. Wystarcza niewielką ilość produktu, aby zobaczyć działanie już po kilku uczuciach.

BeePure krem z jadem pszczelim i miodem Manuka
BeePure Maseczka / krem z jadem pszczelim i miodem Manuka UMF20+

Drugim krokiem jest zastosowanie krem, który nakłada się na skórze po wciśnięciu serum. Zawarty w kremie nad pszczeli stymuluje produkcję białek: elastyny i kolagenu. Dzięki czemu skóra na długo pozostaje odmłodzona. Celem jadu jest również spowodowanie mikroobrzęków, które wygładzają zmarszczki.

BeePure krem pod oczy w miodem Manuka
BeePure Krem z jadem pszczelim pod oczy i miodem Manuka UMF20+

Dopełnieniem wszystkiego jest krem pod oczy. Delikatny dla delikatnej skóry oczy, a przy tym skuteczny i oczywiście naturalny. Regularne stosowanie znacząco mniejsza obrzęk i cienie wokół oczy.

Po zastosowaniu kremów na skórę niektórzy mogę czuć delikatne mrowienie, co jest naturalne – to działa!

Stosowanie kosmetyków z jadem pszczelim daje długotrwałe efekty, przyczynia się do poprawy kolorytu, rozświetlają i odżywiają skórę pozostawiąc ją pełną blasku.