Już niedługo Święta, czas rodzinny. Dla wielu z nas czas zakładania się smakołykami lub zasiadania przy bogato zastawionym stole. A co z tą rybą. Jak ja wybrać. Jak dobrać.

Kojarzy nam się, że wybór jest ograniczony. Zawsze tylko karp, może śledź. My jednak zastanawiamy się nad kolagenem rybim, w pełni naturalnym, który ochroni naszą skórę, a nie doprowadzi do problemów z trawieniem, jak większość produktów na stole świątecznym.

Naturalny kolagen rybi, jak opisuje go producent, firma Colway, jest rzekomo tak naturalny, że nic nam się nie powinno stać, gdy niechcący podczas aplikacji dostanie trochę do oka (nie polecamy sprawdzać, podajemy za producentem). Nakładamy go na czystą, wilgotną skórę i pozostawiamy do wchłonięcia. Efekty działania widać nawet po pierwszym lub drugim użyciu. Długotrwałe stosowanie jest po prostu czymś co daje zadziwiająco cudowne efekty.

Colway Platinum kolagen naturalny
Colway PLATINIUM 100 ml

W ostatnim czasie Colway wypromował również naturalny kolagen Vege. Produkt jest tak rewolucyjny, że chyba musimy poświęcić na to oddzielny wpis.