Jaką odżywkę do rzęs wybrać

Bardzo ważny temat. Bardzo ważna sprawa: nasze rzęsy. Niejednokrotnie stajemy na rzęsach, żeby mieć piękne i długie rzęsy. Nie wszystkie z nas godzą się na doklejanie, ponieważ “chcą mieć swoje”. Poniżej przedstawiamy zestawienie tych, na które trzeba zwrócić uwagę.

Zestawienie zaczniemy od Calliope od Muse Cosmerics. To w pełni naturalna odżywka, która stymuluje wzrost rzęs od pierwszego użycia i pozostawia efekt na wiele dni po zaprzestaniu stosowania.

Jest to produkt bezzapachowy. Do tego mogą to stosować osoby noszące szkła kontaktowe. Odżywka jest hipoalergiczna, co też jest ogromnym atutem. Stosuje się ją wieczorem, po umyciu twarzy. Dzięki gęstej konsystencji nie spływa i pozostaje na długo po zastosowaniu.

Muse Cosmetics Calliope

W zestawieniu nie może zabraknąć Revitalash Advanced. To chyba najbardziej znana odżywka, ze słynnej marki.

Jest bardzo wydajnym produktem, a po 2-3 miesiącach można zmniejszyć intensywność używania dla utrzymania efektu. Dzięki zastosowaniu tej odżywki nasze rzęsy staną się dłuższe, grubsze i przede wszystkim zdrowsze.

Revitalash w swoim portfolio ma również inne produkty do skutecznego dbania o brwi czy skórę głowy.

Revitalash Advanced odżywka stymulujące wzrost rzęs 2 ml

Kolejna propozycja Xlash Pro odżywka do rzęs. To również naturalny produkt, którego sadniki wydłużą, pogrubią i wzmocnią rzęsy. Efekt widoczny już po 3-4 tygodniach. Według producenta mogą ją stosować osoby nawet z bardzo wrażliwymi oczami i noszące soczewki, gdyż odżywka jest hipoalergiczny. Podobnie jak w poprzednich przypadkach, odżywkę nanosimy u nasady rzęsy na oczyszczoną skórę, najlepiej raz dziennie przed snem.

Xlash Pro 6 ml