Najlepiej działająca. Najlepiej skuteczną. Najważniejsze, ze by nie uczulała i robiła długie rzęsy. Zobacz jaką odżywkę najlepiej wybrać, oto moje propozycje i opinia.

Dobra odżywka do rzęs pomoże dużo zdziałać w kwestii ładnych i długich rzęs. Przy ich używaniu musimy jednak pamiętać, aby odpowiednio dbać o nasze oczy i ich okolice. Przede wszystkim nie trzemy, już szczególnie brudnymi dłońmi. Powoduje to powstawanie stanów zapalnych i przedostawanie się wirusów i bakterii o oczu.

Po krótkim wstępie, ważnym w tej dziedzinie, przejdę do mojego zestawienia.

RevitaLash Advanced – Odżywka stymulująca wzrost rzęs

Revitalash Advanced

Produkt bardzo znany, marka również. Dociera do nas prosto z Ameryki. Używałam, testowałam i w mojej opinii jest to bardzo dobry produkt. Warto ją polecić i sprawdzić samemu.

Nie sprawia problemu z zakładaniem, pozostaje na rzęsach przez długi czas i daje widoczne efekty.

Xlash Pro Eyelash odżywka do rzęs 6 ml

Xlash Pro 6 ml odżywka do rzęs

Kolejną pozycją na mojej liście sprawdzonych i działających odżywek jest Xlash. Nie mogło jej tu zabraknąć.

Poza naturalnym składem odżywki przekonują mnie do niej efekty działania. Po kilku tygodniach mogłam zauważyć dłuższe i gęste rzęsy. Bardzo przyjemnie patrzy się wtedy w lustro.

Muse Cosmetics Calliope 3 ml

Muse Cosmetics Calliope odżywka do rzęs i brwi

Nie może w moim zestawieniu zabraknąć naszego rodzimego produktu. Polska odżywka robi dobrą robotę. Naturalnie, z naturalnych składników, daje efekty przy regularnym stosowaniu. Uniwersalna, bo możemy stosować do rzęs i brwi.

Powyższe zestawienie to efekt moich testów i sprawdzania. Opinie od odżywka są różne. Różne dziewczyny lubią tę marka, inne drugą. Dla tych, które wymieniłam powyżej, nie słyszałam regularnych negatywnych opinii. Sporadycznie niektóre z Pan miały indywidualne niezbyt pochlebne odczucia. Ale ogólnie odżywki te są lubiane, ponieważ są skuteczne.

A ja cieszę się, że są. I zachęcam do przetestowania.

A Wy co o nich sądzicie?