Jak dodać skórze blasku jesienią?

Większość kobiet jest zadowolona ze stanu swojej skóry latem. Lekka opalenizna, dużo ruchu na świeżym powietrzu, wypoczynek podczas urlopu sprawiają, że skóra wygląda zdrowo i promiennie. Efekt ten jest jednak krótkotrwały. W rzeczywistości lato jest dla naszej skóry sporym wyzwaniem. Duża dawka promieni słonecznych, wiatr i woda morska mogą wysuszać skórę i przyspieszać proces jej starzenia. Na szczęście jest sposób, by temu zaradzić.

Sesderma zaprezentowała nową odsłonę linii produktów C-VIT. Zastosowała najbardziej stabilną formę witaminy C (3-O-etylowy kwas askorbinowy) oraz nanotechnologię we wszystkich produktach z linii. Co więcej, w produktach C-VIT wykorzystano nowy kompleks ANTIOX BOOSTER SYSTEM, charakteryzujący się silnym działaniem przeciwstarzeniowym. W rezultacie C-VIT skuteczniej przeciwdziała negatywnemu wpływowi wolnych rodników. Przenika do głębokich warstw skóry, wspomaga produkcję kolagenu i nadaje skórze blasku.

Nową formułę zyskały wszystkie produkty z linii C-VIT. Produkty do codziennego stosowania to C-VIT Nawilżający krem do twarzy do cery suchej, C-VIT Radiance Krem rozświetlający do cery mieszanej, C-VIT Kontur oczu oraz C-VIT Serum liposomowe, jako produkt bazowy pod krem. Do intensywnej pielęgnacji polecane są C-VIT Intensywne serum 12% oraz C-VIT Radiance Maseczka, a kurację z witaminą C w postaci terapii szokowej dostarcza dwufazowe C-VIT Serum 5 x 7 ml.

Dlaczego produkty Sesderma C-VIT?

W ostatnim czasie produkty z witaminą C zyskały dużą popularność. Nic dziwnego – witamina C jest najsilniejszym przeciwutleniaczem, pełni funkcję regulatora PH i substancji wybielającej. Wpływa na odbudowę kolagenu, nadaje skórze gładkość i elastyczność.

Kwas askorbinowy dostarczany w pożywieniu i suplementach dociera do skóry w niewielkich ilościach. Aby odczuć jego korzystne oddziaływanie na skórę, powinien być stosowany także zewnętrznie. Sesderma stworzyła linię C-VIT, która gwarantuje stabilność witaminy C oraz jej penetrację w głąb skóry i długotrwałe działanie.

C-VIT przeznaczony jest dla osób w każdym wieku, które pragną cieszyć się zdrową, jędrną, gładką i pełną blasku skórą.

Zestaw C-VIT Nawilżający krem do twarzy i C-VIT Serum liposomowe można teraz nabyć w atrakcyjnej cenie.

Comments are closed.