Jak Body Wrapping to tylko z Guam

Body Wrapping to nazwa domowego zabiegu posmarowania ud preparatem ujędrniającym i owinięcia ich folią spożywczą. Niezwykłe skuteczny i łatwy do wykonania w domu.

Wedlug podanej definicji brzmi dosc prosto, bo i tak jest. A do tego jest skuteczny. Związane to jest z równomiernym rozprowadzeniem naszego preparatu, zwykle są to algi morskie lub błota lecznicze, na udach. Owoniecie dają nieco wyższą temperaturę, co poprawia skuteczność działania. Zwykle po takich zabiegach tracimy kilka centymetrów z obwodu i poprawia się jakość naszej skóry, nawet znika efekt skórki pomarańczowej.

Podczas takiego zabiegu skóra staje się lepiej ukrwiona, poprawia sie jej koloryt i otwierają się pory, przez co substancje aktywne dostają się do głębszych warstw skóry.

Zabieg z folią można wykonać również na inne części ciała stosując ten sam preparat lub odpowiedni, przeznaczony to tej partii, np. Guam Błotny Koncentrat Wyszczuplający Brzuch i Biodra

Dla kosmetyków Guam zaleca się regularne wykonywanie zabiegów, najpierw 3 razy w tygodniu, następnie 2 razy, zmniejszając liczbę zabiegów do jednego w tygodniu dla podtrzymania efektu.

Guam Intensywny błotny koncentrat wyszczuplający Fanghi dalga Guam azione rapida 300g