IS CLINICAL – poznaj ekskluzywną marką preparatów do pielęgnacji skóry

“Jesteśmy pewni, że klienci podzielą nasz entuzjazm po wypróbowaniu produktów iS CLINICAL.”

iS CLINICAL – marka stworzona przez  INNOVATIVE SKINCARE

IS CLINICAL jest ekskluzywną marką kosmetyków do pielęgnacji skóry stworzoną przez INNOVATIVE SKINCARE, która oferuje preparaty o potwierdzonym klinicznie działaniu.

INNOVATIVE SKINCARE to rewolucyjna firma kosmoceutyczna stworzona na nowe millennium. Jako pionier w dziedzinie pielęgnacji skóry zapewnia naukowo potwierdzone rezultaty działania dzięki starannie dobranym składnikom. Współpracuje ze światowej sławy naukowcami z dziedziny farmakologii oraz medycyny, którzy stworzyli jedne z najwspanialszych formuł z dziedziny anti-aging. Dodatkowo zespół ekspertów INNOVATIVE SKINCARE tworzą eksperci z dziedziny kosmetologii i marketingu.

Formuły iS CLINICAL zawierają tylko najczystsze składniki o wysokiej jakości farmaceutycznej. Każdy składnik jest przebadany klinicznie pod względem bezpieczeństwa oraz skuteczności działania. Nieprześcigniona technologia tworzenia nowych formuł zapewnia produktom iS CLINICAL skuteczność działania w najwyższym stopniu. Dzięki temu preparaty iS CLINICAL mają tak pozytywne wyniki kliniczne, trudne do uzyskania w przypadku używania innych ogólnodostępnych kosmetyków.

Produkty iS CLINICAL – połączenie nauki i piękna

Produkty iS CLINICAL są zalecane przez wiodących dermatologów, chirurgów plastycznych, onkologów, instytucje medyczne oraz lekarzy medycyny estetycznej. Niezmienną misją INNOVATIVE SKINCARE jest ulepszanie ludzkiego życia. To dzięki tak skutecznemu połączeniu nauki i piękna INNOVATIVE SKINCARE ustanowił platynowe standardy w pielęgnacji skóry.

Produkty iS CLINICAL są to unikalne, wysoce efektywne produkty pielęgnacyjne, które zapewniają znaczną poprawę jakości skóry. Już dziś możesz doświadczyć znacznej poprawy zdrowia swojej cery, dzięki wspaniałym formułom iS CLINICAL.

MISJA MARKI iS CLINICAL

Misją iS CLINICAL i INNOVATIVE SKINCARE jest zachowanie integralności i uczciwości we wszystkich aspektach działalności firmy.  Rozwiewanie mitów, rzetelne informacje o produktach i składnikach, to nie tylko hasła i puste slogany. Poprzez dostarczenie wyników badań klinicznych, dotyczących efektywności stosowanych składników INNOVATIVE SKINCARE stara się rozwiewać mity związane z rynkiem kosmetycznym. Rzetelne informacje o produktach i składnikach to priorytet. INNOVATIVE SKINCARE oferuje klinicznie potwierdzone informacje na temat stosowanych składników. Badania przeprowadzone są przez ekspertów rynku pielęgnacji skóry. To dzięki temu produkty iS CLINICAL są tak cenione przez profesjonalistów i klientów.

 

163 replies on “IS CLINICAL – poznaj ekskluzywną marką preparatów do pielęgnacji skóry

Comments are closed.