GUAM – pozbądź się cellulitu i wymodeluj swoje ciało

Guam to popularna w Polsce marka. Tę popularność zyskała dzięki swej skuteczności w walce z cellulitem. Jakie są zatem opinie na jego temat

Ta marka powstała we Włoszech jest bardzo dobrze znana ze swoich skutecznych produktów. Błota, bo tak trzeba nazwa te produkty, to naturalne składniki zamknięte w dużych tubach. Ogromną ich zaletą jest możliwość wykonania “zabiegu” w domu. Wystarczy nałożyć preparat na umytą skórę ud i pośladków, a następnie owinąć.

Najbardziej popularne (ze względu na swoją skuteczność) to Błotny koncentrat wyszczuplający i antycellulitowy Fanghi d’alga 500g

Guam Błotny koncentrat wyszczuplający i antycellulitowy Fanghi d’alga 500g

Doskonale ujędrnia skórę, uzupełnia kurację odchudzająca, zawiera algi i glinkę- super skład. Naturalny skład zachęca do stosowania: ekstrakt z bluszczu i kasztanowca, olejki z cytryny i oregano. Efekty widać po pierwszej kuracji, działa niezwykle skutecznie na cellulit.

Krem antycellulitowy Guam crema anticellulite 250ml

Krem na cellulit to skuteczny preparat do walki ze efektem skórki pomarańczowej. Elastycznia, ujędrnia i podtrzymuje efekt kuracji. Najlepsze efekty uzyskujemy stosując rano i wieczorem, nakładając i masując do całkowitego wchłonięcia. Dla każdego typu skóry.

W składzie znajdziemy algi, ekstrakt z brzozy i olejek z cytryny.

Guam Błotny koncentrat wyszczuplający i antycellulitowy Fanghi d’alga Guam + Żel wyszczuplający i antycellulitowy Fanghi d’alga Guam gel

Zestaw Guam jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które chce potraktować swoją skórę kompleksowo i mieć te produkty za niższą cenę.

Zestaw zawiera koncentrat antycellulitowy, który zapewnia intensywne działanie. Wystarczy nałożyć wmasowując ruchami okrężnymi, owinąć folią i pozostawić do działania na skórze na 45 minut.

Zaś żel w tubie dzięki zawartości imbiru przyspiesza metabolizm skóry. Stanowi doskonałe dopełnienie Koncentratu. Naturalny skład (werbena i różowa glinka) to gwarancja skutecznego działania. Żel należy stosować codziennie po Koncentracie.

Instrukcję i opis jak zrobić sobie samej kurację Body wrappingu znajdziecie w tym poście.

Comments are closed.