Dottore recenzje, opinie, oceny

Znamy markę Dottore, wiemy jaką jest. Ale jest wśród nas kilka koleżanek, które jeszcze nie poznały tych produktów i z chęcią dowiedzą się czegoś nowego. Zapraszam, poznajmy te “najlepsze kosmetyki Dottore”!

Dottore Rossatore cream blur effect

Dottore Rossatore krem, który jest doskonały na zaczerwienienia, rumień i trądzik różowaty. Popękane naczynka to już nie problem, gdy dwa razy dziennie zastosujemy ten krem. Moja propozycja sprawdziła się już u wielu osób, które stosują i wracają. Z resztą na internecie znajdziemy wiele opinii w tej sprawie.

Dottore Hydratore jest intensywnie nawilżającym kremem. Jest bardzo uniwersalny. Polecany szczególnie osobom ze skórą suchą lub tłustą. Sprawdzi się na dojrzałej skórze. Ale mogą go też stosować osoby z cerą trądzikową z tendencją do przesuszeń.

Dottore Hydratore 5%

Dottore Novo 8% jest intensywnie odmładzającym kremem na noc. Jest kremem przywracającym naturalny wygląd. Novo poprawia koloryt skóry, co jet szczególnie pomocne dla osób ze skórą szarą i matową. Przy skórze dojrzałej również nawilży i poprawi ogólny stan skóry.