Cleansing Complex od iS Clinical

Bez porównania jest to jeden z najlepszych żeli do oczyszczania twarzy. I pewnie każdy się z tym zgodzi, kto to spróbował choć raz. Ale dlaczego, przecież są tańsze. Nie tak skuteczne i wydajne. Sprawdzam!

Is Clinical Polska dostarcza a nasz rynek super produkt. Gdy pierwszy raz to zobaczyłam nie mogłam uwierzyć, że za tak małe opakowanie trzeba tyle zapłacić. I przez pewien czas nie wracałam do niego.

Jednak zaczęłam się zastanawiać nad jego fenomenem, gdy kolejna z przyjaciółek wspomniała o nim w rozmowie. Wtedy właśnie postanowiłam sprawdzić.

Jak zwykle nieśmiało rozpakowałam. Wiedziałam już wcześniej, że ładnie wygląda, więc starałam się długo nie zastanawiać nad pięknym wyglądem. Muszę jednak przyznać, że opakowanie jest piękne i choćby dlatego jest warte swojej ceny 🙂

Po nałożeniu na dłoń noc szczególnego nie zwracał uwagi. Jednak już od pierwszego użycia i zetknięcia ze skórą czuć skuteczność i dużą wydajność żelu.

Aksamitny w dotyku, cudownie gładko rozprowadza się po twarzy. Niesamowicie oczyszcza. Dla mnie super.

Wspomniałam wcześniej, że żel jest wydajny. I to prawda. Małe opakowanie wystarczyło mi na długie tygodnie używania.

Kosmetyki Is Clinical ogólnie słyną ze swej jakości, kontaktu naturą poprzez użyte składniki. Odmładzająco działają na skórę. Kochane!

Comments are closed.