Cleansing Complex od iS Clinical

Bez porównania jest to jeden z najlepszych żeli do oczyszczania twarzy. I pewnie każdy się z tym zgodzi, kto to spróbował choć raz. Ale dlaczego, przecież są tańsze. Nie tak skuteczne i wydajne. Sprawdzam!

Is Clinical Polska dostarcza a nasz rynek super produkt. Gdy pierwszy raz to zobaczyłam nie mogłam uwierzyć, że za tak małe opakowanie trzeba tyle zapłacić. I przez pewien czas nie wracałam do niego.

Jednak zaczęłam się zastanawiać nad jego fenomenem, gdy kolejna z przyjaciółek wspomniała o nim w rozmowie. Wtedy właśnie postanowiłam sprawdzić.

Jak zwykle nieśmiało rozpakowałam. Wiedziałam już wcześniej, że ładnie wygląda, więc starałam się długo nie zastanawiać nad pięknym wyglądem. Muszę jednak przyznać, że opakowanie jest piękne i choćby dlatego jest warte swojej ceny 🙂

Po nałożeniu na dłoń noc szczególnego nie zwracał uwagi. Jednak już od pierwszego użycia i zetknięcia ze skórą czuć skuteczność i dużą wydajność żelu.

Aksamitny w dotyku, cudownie gładko rozprowadza się po twarzy. Niesamowicie oczyszcza. Dla mnie super.

Wspomniałam wcześniej, że żel jest wydajny. I to prawda. Małe opakowanie wystarczyło mi na długie tygodnie używania.

Kosmetyki Is Clinical ogólnie słyną ze swej jakości, kontaktu naturą poprzez użyte składniki. Odmładzająco działają na skórę. Kochane!

One reply on “Cleansing Complex od iS Clinical

Comments are closed.