Body wrapping w domu

Czym jest to zabijanie ciała! W tym artykule nie piszemy jak zawinąć się w ciepłą kołderkę i zostać w domu na cały weekend. Piszemy jak pozbyć się cellulitu, żeby przygotować się do zbliżającego się lata.

Body wrapping nie jest niczym skomplikowanym. Pisaliśmy już o tym wcześniej tutaj. Na umyte ciało nakładamy preparat, którym dysponujemy, a następnie owijamy folią (może być spożywcza, która jest w większości domów). Dodatkowo można jeszcze owinąć całość kocem, aby było nam cieplej i przyjemniej. Teraz następuje czas relaksu.

I to jest właściwie cała filozofia body wrappingu. Musimy wspomnieć o najważniejszym, jest nim dobór odpowiednich kremów czy błota, które nakładamy na nasze ciało. Nie chcemy przecież, aby zaszkodziło lub uszkodziło skórę zostawiająć ślady.

Guam Błotny koncentrat wyszczuplający i antycellulitowy Fanghi dalga 500g

Przede wszystkim zaczynamy od koncentratu wyszczuplajacego. Dla nas najlepszy, sprawdzony, lubiany i z naturalnego błota. Efekty widać bardzo szybko.

Krem antycellulitowy Guam crema anticellulite 250ml

Do dopełnienia domowego body wrappingu warto zaopatrzyć się w krem antycellulitowy.

Dla potrzebujących mocniejszych doznań polecamy również Guam Intensywny błotny koncentrat wyszczuplający Fanghi dalga Guam azione rapida 300g.

Krem ujędrniający do ciała i biustu Guam crema seno-corpo rassodante 250 ml

Dopełnieniem wszystkiego jest krem do ciała i biustu. Polecamy ze względu na jego skuteczność w działaniu i szybkie efekty.