BIOMARIS – Zdrowie i piękno z morza…

BIOMARIS – MOTTO

Już od ponad 75 lat BIOMARIS wciela w życie motto “zdrowie i piękno z morza” jako prekursor thallasoterapii w kosmetyce. Specjalność bremeńskiej marki to głębinowa woda morska w roli bazy receptur kosmetyków.

Wyjątkowe dzięki głębinowej wodzie morskiej

Dziewicza głębinowa woda morska z odległych przestrzeni Północnego Atlantyku jest bazą dla wszystkich produktów BIOMARIS. Nietknięta cywilizacją i wpływem przemysłu woda pochodzi ze strumienia lodowcowego z Grenlandii. Oczyszczana jest w sposób naturalny.

W harmonii ze skórą

Unikalna głębinowa woda morska jest nadzwyczaj bogata w minerały i pierwiastki śladowe, które są niezbędne dla zachowania zdrowia. Swoją budową bardzo przypomina naszą krew. Dzięki temu produkty BIOMARIS mają niezrównaną kompatybilność ze skórą. Działają w harmonii z organizmem i procesami fizjologicznymi naturalnie zachodzącymi w skórze.

 

Dzięki wodzie morskiej formuły BIOMARIS cechuje rzadko spotykana zgodność z fizjologią skóry. Są bezpieczne również dla osób o skórze wrażliwej i alergicznej. Wybierać możemy z szerokiej gamy holistycznych, skutecznych i bezpiecznych w stosowaniu produktów najwyższej jakości.

Laur konsumenta dla MARKI BIOMARIS

Walory bremeńskich preparatów docenili już polscy konsumenci przyznając marce BIOMARIS cenne godło LAUR KONSUMENTA.

Zachęcamy do wypróbowania nowości: anti-aging serum – dla ponadczasowego piękna skóry.

Życzymy wielu przyjemnych chwil z BIOMARIS!

Comments are closed.