BIODROGA – Idealna skóra to najpiękniejszy dar

Misja

BIODROGA – Misja tej Firmy tworzącej wspaniałe dermokosmetyki opisywana jest hasłem: “Idealna skóra to najpiękniejszy dar.”

Ze źródeł Baden-Baden na cały świat…

BIODROGA – pod tą nazwą kryje się idea oferowania najwyższej jakości produktów kosmetycznych, opartych w znacznej mierze na substancjach bioaktywnych pochodzenia roślinnego.

Wszystko zaczęło się w 1939 roku, kiedy to Walter Friedmann założył niewielki salon kosmetyczny i przedstawił swoje innowacje podczas Targów Lipskich. Ostatecznie jednak produkty marki BIODROGA zaprezentowano po raz pierwszy w 1959 roku na Kongresie CIDESCO w Lucernie. Po śmierci Waltera Friedmana jego żona Maria Augustin podjęła się kontynuacji przedsięwzięcia. Dzięki niej Biodrogę okrzyknięto „królową europejskich marek kosmetycznych”.

BIODROGA DZIŚ.

Dziś Biodroga Institut należy do prężnie rozwijającej się spółki BCG Baden-Baden Cosmetics Group AG i znana jest już na całym świecie.

Instytut BIODROGI koncentruje się na ciągłym rozwoju nowych produktów i tworzeniu nowych koncepcji. Niezmiennie cała siedziba, tj. dział administracji, laboratoriów, produkcji i transportu znajduje się w malowniczym Baden-Baden, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość potwierdzoną sukcesem Biodrogi w ponad 50 krajach na całym świecie.

Produkty BIODROGI przeznaczone do pielęgnacji skóry są np. barwione wyłącznie roślinnymi substancjami koloryzującymi. Stąd cechą charakterystyczną produktów naturalnych jest ich zmieniająca się barwa – różna w zależności od zbioru, inaczej niż to się ma w przypadku stosowania sztucznych substancji barwiących. Dla BIODROGI i jej wymagającej klienteli jest to wzór doskonałości.

BIODROGA specjalizuje się w pielęgnacji skóry. Przy najczęściej występujących problemach, takich jak zmarszczki, wrażliwość skóry czy też jej zanieczyszczenie, BIODROGA oferuje biologiczne systemy
pielęgnacyjne. Są one ukierunkowane na rozwiązywanie indywidualnych problemów związanych z pielęgnowaniem skóry. Każdy biologiczny system pielęgnacyjny jest kompletnym programem kosmetycznym.
Urzeczywistniając innowacyjne pomysły dotyczące nowych produktów, stosując najnowsze osiągnięcia w dziedzinie nauki i technologii, BIODROGA zawsze była godnym naśladowania wzorem w nowoczesnym podejściu do problemów skóry. Wiele stosowanych dziś na świecie aktywnych składników po raz pierwszy zastosowano na szeroką skalę właśnie w wytwórni BIODROGI. Do takich substancji możemy zaliczyć: Repair Complex, Codiavelane®, Reductine®, Stimoderm®, Revitalinę®.
BIODROGA stosuje tylko aktywne czynniki pochodzenia roślinnego, których właściwe oddziaływanie zostało udowodnione oraz takie, które odpowiadają najnowszemu poziomowi wiedzy kosmetologicznej.
BIODROGA korzysta konsekwentnie z osiągnięć nowoczesnej biotechnologii. Dzięki temu każda klientka może mieć pewność, iż decydując się na BIODROGĘ otrzyma najlepszy kosmetyk do pielęgnacji skóry i usuwania indywidualnych problemów skórnych.

Biodroga w Polsce.

W Polsce marka znana jest od roku 1991. Z jej dobrodziejstw można korzystać w ponad 30 polskich miastach.

Wykwalifikowana kadra Biodrogi zapewni Państwu niezapomniane wrażenia podczas zabiegów oraz pomoże w doborze kosmetyków spośród szerokiego wachlarzu produktów do pielęgnacji domowej.