Bikor Ziemia Egipska wersja limitowana

Ziemia egipska Bikor to bronzer, który dla wielu nie wymaga reklamowania. Ale trzeba o nim poinformować tych, którzy nie mieli jeszcze okazji to poznać.

Ziemia egipska to najbardziej znany produkt produkowany przez Bikor. Znamy i lubimy dzięki jego naturalnemu składowi. Przeanalizowaliśmy i sprawdziliśmy czym jest i czy warto go stosować.

BIkor Ziemia Egipska wersja limitowana

Bikor puder, Bikor bronzer, Bikor w kamieniu– tak Polki nazywają swoją ulubioną markę makeup’ową, tworząc swoje prywatne nazwy i określenia. W naszej opinii jest to produkt bardzo dobry jakościowo, ze względu na swój naturalny skład i wysoką jakość wykonania, puder długo utrzymuje się na skórze.

Bikor Morocco Merry Me

Który kosmetyk od Bikora jest jeszcze polecany. Który jest warty uwagi. Zdecydowanie cienie Bikor Morocco. Doskonale dobrane w mych poręcznych paletach, zmieści się do torebki do pracy i na bal. Jego aksamitna formuła sprawi, że makijaż oka będzie do spektakularny, nadadzą spojrzeniu magnetyczny charakter.

Bikor Kyoto

Rozświetlacz Tokyo to doskonały produkt, gdy chcesz w niewidzialny sposób poprawić blask swojej skóry. Tylko dzięki Bikor swoja skóra będzie promienna przez cały dzień. W celu uzyskania najlepszego efektu nanosimy niewielką ilość na górną część kości policzkowych, a rozjaśnimy cerę wokół oczu, co tylko wzmocni oczekiwany efekt.

Bikor puder transparentny Tokyo

Jedwabista, kremowa formuła pudru transparentnego Tokyo chroni naszą skórę przed uszkodzeniami pochodzącymi z zanieczyszczonego powietrza czy wolne rodniki. Tokyo zawiera bogactwo składników i witamine, daje dodatkową ochronę naszej cerze.

Wśród pudrów Bikor oceniamy pozytywnie również linię Oslo. Pudry dostępne w dużej palecie naturalnych barw, dają natychmiastowy efekt, skutecznie zmatowią skórę twarzy. Nie tylko działa na powierzchni, ale rozprowadzony na skórze dostarcza jej składników aktywnych.